Kategorija proizvoda

Dodaj: Soba 109 objekta 4, ChunTianLi Cu ulica, ZhengRunZhou cesta, RunZhou Avenija, ZhenJiang grad, JiangSu Province, China

Poštanski broj: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faks: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakti: Jack Wang

E-mail:jackwang@akwchina.com


Bagere

Detailed description
Rovokopač uskladiti sa TG1454 traktor


Parametri
TipHW-03HW05HW06HW12
Snaga (Ks)25-3040-5560-80120-140
Maksimalni iskop dubina (mm)1850210026003000
Maksimalno ravna DNA iskopa dubina (mm)1600200025002900
Maksimalni iskop visina (mm)2500340035103900
Maksimalno Damping visina (mm)1400176020002200
Razmak od tla (mm)280290290290
Maksimalni iskop radijus (mm)2800336039304500
Damping udaljenost (mm)1040118719452100
Sić kapacitet m30.030.0480.060.2
PrimjedbeRadni izvor energije nije obavezan iz traktor Hidraulični izlaz ili Izlazna snaga.
Hot Tags: kombinirke, Kine, Proizvođači, dobavljači, tvornica, niska cijena, najbolji, proizvodi
Srodni proizvodi
Feedback